SZKOŁA W BIEGANINIE

PROGRAM "MAMO, TATO WOLĘ WODĘ"

Na początku stycznia 2016 roku  przedszkole za zgodą rodziców przystąpiło do realizacji programu „Mamo, tato wolę wodę!”
Program był realizowany codziennie od 8 stycznia do 15 stycznia 2016 roku.
Dzieci świetnie się bawiły i poznały znaczenie wody dla siebie i rodziny, brały udział w eksperymentach i doświadczeniach z wodą.
Celem programu było:
- uświadomienie dzieciom znaczenia wody dla organizmu,
- wykształcenie u dzieci nawyku picia wody przez cały dzień,
- zachęcanie do tworzenia postawy: wszyscy w naszej rodzinie pijemy wodę,

ZIMOWE ZABAWY NA ŚNIEGU

Piękne są uroki zimy. Dlatego dzieci z przedszkola wykorzystując piękną pogodę i świeżutki, bielutki śnieg postanowiły skorzystać z okazji i ulepić bałwana. Prace przy lepieniu śniegowego bałwana szły dość sprawnie, ponieważ pomagał nam pan Andrzej woźny naszej szkoły. Wszyscy świetnie się bawiliśmy i upamiętniliśmy to na zdjęciach, do których zaprosiliśmy klasę pierwszą z wychowawcą oraz pana Andrzeja.

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Powszechnie uważa się, że rodzice są od wychowania, a dziadkowie od rozpieszczania. Czas z nimi spędzony jest bardzo cenny. Każdej babci
i każdemu dziadkowi w dniu ich święta, i nie tylko życzymy, aby mimo wieku, byli młodzi duchem.
W naszej szkole obchodzono uroczystość Dnia Babci i Dziadka 13 stycznia.
Z tej okazji uczniowie klas IV – VI pod kierunkiem ks. Rafała Krysia i pani Bogusławy Owczarczak przedstawili „ Jasełka” oraz koncert piosenek
i pastorałek. Natomiast dzieci młodsze zaśpiewały utwory  związane również

WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY
- XXIV FINAŁ 10 STYCZNIA 2016
Kolejny już rok pomagamy…..WOŚP! Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy funkcjonował przy Domu Kultury w Raszkowie, natomiast na terenie naszej szkoły wolontariuszem odpowiedzialnym za prawidłowy przebieg zbiórki pieniędzy była przewodnicząca naszej szkoły-Zuzanna Wyrwas - kl. VI ( opiekun p. Karolina Kuczyńska).           

Strony