SZKOŁA W BIEGANINIE

WIELKOPOLSKI TURNIEJ ORLIKA

Dnia 6 kwietnia uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Wielkopolskim Turnieju Orlika. Na boisku przy Szkole Podstawowej nr 6 w Ostrowie Wlkp. rozgrywany był pierwszy etap tego turnieju, który miał wyłonić finalistę powiatu ostrowskiego. Nasi chłopcy rywalizowali z drużynami z SP 6 (dwie drużyny) oraz z zespołem SP 9. Choć pogoda była nie najlepsza i raczej nie nastrajała do gry w piłkę nożną to mecze stały na wysokim poziomie.

WIOSENNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

Reprezentanci szkoły uczestniczyli 1 kwietnia w Wiosennym Turnieju Piłki nożnej. Turniej zorganizowany został przez LUKS Radłów na boisku Zespołu Szkół Technicznych w Ostrowie Wlkp. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny chłopców w kategorii klas 4-6. Turniej rozgrywany był w bardzo miłej atmosferze, na trybunach zasiadło wielu rodziców dopingujących swoje pociechy. Największe emocje wywoływały spotkania najmłodszych adeptów piłki nożnej z klas 1-3, choć i w starszej grupie także było na co popatrzeć.

DRZWI OTWARTE

W środę 22 marca br. Szkoła Podstawowa w Bieganinie po raz kolejny otworzyła swoje drzwi przed uczniami klasy III Szkoły Filialnej w Grudzielcu
i ich rodzicami. Z ośmiorga dzieci uczęszczających do szkoły z zaproszenia skorzystało siedmioro.

Strony