SZKOŁA W BIEGANINIE

CROSS FIEDLERA

Dnia 30 września w Raszkowie odbył się 26 Cross Fiedlera. Naszą Szkołę podczas tej imprezy biegowej jak zawsze reprezentowała liczna grupa uczniów. Nasi uczniowie dzielnie walczyli na trasie biegu i każdy z nich pobiegł na miarę swoich możliwości. Spośród wszystkich startujących należy wyróżnić Mikołaja Adamka, który uplasował się na 6 miejscu
w biegu chłopców z klas 4 oraz Izabellę Kałużną, która uplasowała się na miejscu 10 w biegu dziewcząt z klas 6.

WYBORY DO SAMORZĄDU

25.09.2014 roku w naszej szkole kolejny już raz odbyły się demokratyczne wybory do Samorządu Uczniowskiego. Klasy IV-VI wysunęły swoich kandydatów do SU, podobnie uczynili nauczyciela-podając kandydatury na opiekuna SU. Uczniowie zostali zapoznani  z chętnymi do pracy na rzecz szkoły na krótkim apelu. Lokal wyborczy znajdował się w bibliotece szkolnej. Uczniowie swoje karty wyborcze z zaznaczonymi głosami wrzucali do przygotowanej urny. Po głosowaniu przewodniczący klas I-VI wraz z dotychczasowym opiekunem p. Karoliną Kuczyńska - zabrali się do obliczenia głosów.