SZKOŁA W BIEGANINIE

TURNIEJ Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU - DZIEWCZĘTA

Dnia 14 listopada 2017r. dziewczęta z klasy IV i V reprezentowały naszą szkołę w Turnieju piłki nożnej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Turniej miał rangę eliminacji powiatowych i rozegrany został w Lewkowie. Nasza drużyna grała w składzie: Nikola Kołodziej, Nikola Stelmaszyk, Anna Banasiak, Milena Lewandowska, Angelika Paszek oraz Zuzanna Rostalska. Na tym etapie rozgrywek nasza drużyna rywalizowała po raz pierwszy, mimo to dziewczęta zaprezentowały się z bardzo dobrej strony, i dzielnie rywalizowały

TURNIEJ Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU

Dnia 27 października 2017r. W Raszkowie rozegrany został gminny etap turnieju piłkarskiego „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Naszą szkołę reprezentowali: Jerzy Kaliński, Sebastian Klepacz, Bartosz Kowalczyk, Cezary Matuszkiewicz, Mikołaj Reszel, Mikołaj Świtała, Kamil Walczak oraz Paweł Zybała. W turnieju brało udział 7 drużyn, a poszczególne mecze stały na dobrym i bardzo dobrym poziomie, chłopcy z wszystkich drużyn stosowali się do zasad fair-play, mimo iż rywalizacja była momentami zażarta.

ŚLUBOWANIE KLASY PIERWSZEJ

Siedmioro uczniów tj. Lena Adamek, Katarzyna Frąszczak, Szymon Kierzkowski, Dawid Michalski, Julia Pawłowska, Jaś Sójka i Paweł Wuttke 24 października stało się pełnoprawnymi uczniami szkoły. Na ten uroczysty dzień z niecierpliwością czekały dzieci i ich rodzice. Świadkami tego wydarzenia byli zaproszeni goście, matki, dyrektor szkoły, grono pedagogiczne oraz cała społeczność szkolna. Uczniowie od pierwszych dni nauki pilnie się do tej uroczystości przygotowywali. Śpiewali, tańczyli, recytowali wiersze.

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

W dniu 19 października w naszej szkole rozegrany został Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Bieganinie. Mieliśmy zaszczyt gościć drużyny z Radłowa, Ligoty, ponadto Janków Zaleśny był reprezentowany przez dwie drużyny. Mimo niezbyt sprzyjającej pogody, rozgrywki stały na wysokim poziomie, a zawodnicy prezentowali swoje umiejętności przy żywiołowym dopingu zgromadzonej widowni. Mimo dużych emocji na trybunach i na murawie naszego boiska zawodnicy przestrzegali zasad fair-play, było też kilka bardzo widowiskowych bramek jak i interwencji bramkarzy.

Strony