SZKOŁA W BIEGANINIE

X POWIATOWY KONKURS MATEMATYCZNY

10 maja 2017 roku w Zespole Szkół im. Orła Białego odbył się X Powiatowy Konkurs Matematyczny.  Mottem tego konkursu były  słowa polskiego matematyka, Kazimierza Szymiczka "Matematyka jest nauką eksperymentalną". 

KONSTYTUCJA 3 MAJA

„Flaga biało-czerwona na wietrze dumnie powiewa. To znak, że o naszym Kraju pamiętać nam dziś trzeba”.

MISTRZ RACHUNKÓW

28 kwietnia 2017 r. w Szkole Podstawowej w Bieganinie odbył sie Gminny Konkurs Matematyczny " MISTRZ RACHUNKÓW".W konkursie wzięło udział 15 uczniów z klas IV-VI ze szkół z terenu gminy Raszków:SP Raszków, SP Bieganin, SP Janków Zaleśny,SP Koryta i SP Ligota.Naszą szkołę reprezentowali : Maria Dera, Patryk Klimek i Kacper Zieliński.

LICEALISTKI W NASZEJ SZKOLE

Dnia 26 kwietnia w naszej szkole dwie uczennice ostrowskiego liceum przeprowadziły zajęcia w ramach Ogólnopolskiego Dnia Przedsiębiorczości. Dziewczęta zaprezentowały swoje umiejętności z zakresu muzyki i plastyki. Podczas zajęć muzycznych dzieci ze wszystkich klas miały okazję wysłuchać klika  utworów  pochodzących z epoki średniowiecza i renesansu, wykonywanych przez młodą pasjonatkę muzyki dawnej na różnych rodzajach fletów prostych np. na flecie basowym, altowym oraz sopranowym. Nie zabrakło również elementów ruchowych.

Strony