SZKOŁA W BIEGANINIE

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

10 listopada 2016 roku –w dniu najważniejszego dla każdego Polaka święta, uczniowie naszej szkoły  uczestniczyli w szczególnej podróży po dziejach historii . XIX - wieczny pociąg zabrał zgromadzonych na sali w krótką podróż do wolności. Dzieci piosenką i wierszem opowiedziały zebranym starodawne dzieje i wskrzesiły bohaterski czas. Uroczyste stroje  oraz okolicznościowe dekoracje podkreśliły jeszcze bardziej podniosłą atmosferę tego dnia i radość świętowania, bo przecież taki ma być ten dzień : wyjątkowy i zarazem radosny! 

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ I ŚLUBOWANIE

DEN oraz Ślubowanie ucznia klasy I. 14 października- Dzień Edukacji Narodowej. Tego dnia obchodzimy w Polsce Dzień Edukacji Narodowej, w szkole popularnie zwany Dniem Nauczyciela. Dzieci w szkołach lubią to święto…, bo wiadomo jak nie ma lekcji i  sprawdzianów to święto mają również uczniowie! Dzień to miły i potrzebny. Uczący szacunku do człowieka, jakim jest nauczyciel, jego pracy i zaangażowania, szacunku do wychowawcy. Odświętnie ubrane dzieciaki, eleganccy nauczyciele, kwiaty, życzenia…tego nie zabrakło w naszej szkole 13 października 2016 roku .

VI ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

W dniu 30 września 2016 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w akcji -VI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia organizowanej  pod hasłem: 

Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają! 

Strony